Jeżeli jesteś osobą, która potrzebuje elektrycznego wózka inwalidzkiego zgłoś się do nas.

Udzielimy Ci wsparcia finansowego oraz pomożemy uzyskać dodatkowe dofinansowanie z NFZ.

Elektryczny wózek inwalidzki:

- przeznaczony dla osób o ograiczonej zdolności lub braku zdolności chodzenia

- prawo lub leworęczny

- posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz atesty

- prosty i zrozumiały panel sterowania

- kompaktowa budowa. Zwrotność podczas jazdy

- sprężyste koła napędowe

- zasilany przez dwa akumulatory

Procedura otrzymania wózka inwalidzkiego.

Musisz spełnić następujące warunki:

1. Pobierz ze strony Ministerstwa Zdrowia wniosek - ZLECENIE NA ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE

2. Wydrukuj wniosek i zgłoś się do swojego lekarza specjalisty aby ten wypełnił niezbędne informacje.

3. Z tak wypełnionym wnioskiem udaj się do najbliższego Wojewódzkiego Oddziału NFZ po pieczątkę i podpis na tym samym    wniosku.

4. Jeśli posiadasz kompletnie wypełniony wniosek skontaktuj się  z nami w celu otrzymania kolejnych  dokumentów

( umowa przekazania wózka) oraz uzyskania wszelkich, niezbędnych informacji dotyczących odbioru elektrycznego wózka inwalidzkiego.

Skontaktujesz się z nami poprzez:

adres e-mail:  biuro@fundacjarl.pl

Przekażemy Ci wszelkie niezbędne informacje dotyczące wózków oraz pomożemy w wypełnieniu dokumentów związanych z przydzieleniem elektrycznego wózka inwalidzkiego.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub obawiasz się wysyłać swoich danych osobowych w celu wypełnienia niezbędnych dokumentów zapraszamy Cię do osobistego odwiedzenia siedziby naszej Fundacji w Poznaniu, przy ul. Wieruszowskiej 12/16.