Procedura otrzymania wózka inwalidzkiego.

Musisz spełnić następujące warunki:

1. Pobierz ze strony Ministerstwa Zdrowia wniosek - ZLECENIE NA ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE

2. Wydrukuj wniosek i zgłoś się do swojego lekarza specjalisty aby ten wypełnił niezbędne informacje.

3. Z tak wypełnionym wnioskiem udaj się do najbliższego Wojewódzkiego Oddziału NFZ po pieczątkę i podpis na tym samym    wniosku.

4. Jesli posiadasz kompletnie wypełniony wniosek skontaktuj się  z nami w celu otrzymania kolejnych  dokumentów

( umowa przekazania wózka) oraz uzyskania wszelkich, niezbędnych informacji dotyczących odbioru elektrycznego wózka inwalidzkiego.

Skontaktujesz się z nami poprzez:

adres e-mail:  biuro@fundacjarl.pl

lub nr tel.:  790 414 415 ,   537 781 143

Przekażemy Ci wszelkie niezbędne informacje dotyczące wózków oraz pomożemy w wypełnieniu dokumentów związanych z przydzieleniem elektrycznego wózka inwalidzkiego.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub obawiasz się wysyłać swoich danych osobowych w celu wypełnienia niezbędnych dokumentów zapraszamy Cię do osobistego odwiedzenia siedziby naszej Fundacji w Poznaniu, przy ul. Wagrowskiej 14.

Jeżeli jesteś osobą, która potrzebuje elektrycznego wózka inwalidzkiego zgłoś się do nas.

Udzielimy Ci wsparcia finansowego oraz pomożemy uzyskać dodatkowe dofinansowanie z NFZ.

Elektryczny wózek inwalidzki:

- przeznaczony dla osób o ograiczonej zdolności lub braku zdolności chodzenia

- prawo lub leworęczny

- posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz atesty

- prosty i zrozumiały panel sterowania

- kompaktowa budowa. Zwrotność podczas jazdy

- sprężyste koła napędowe

- zasilany przez dwa akumulatory

Zadzwoń do nas, tel.: 537-781-143 a my udzielimy Ci informacji, jak taki wózek otrzymać.

Al. Jana Pawła II 3/11                                                       Ul. Romana Maya 1                                          tel. 537 781 143              62-030 Lubon                                                                  61-371 Poznań